Avustralya Dil Okulu

Kategori

Dil Okulları

Fiyat : $ 3,57.00

avustralya dil okulu

Avustralya Dil Okulu

Avustralya’da İngilizce programlarının genel olarak “ ELICOS” diye adlandirilir ve İngilizce dil eğitimi sunan bir çok dil kursu, college ve üniversite mevcuttur.  Avustralya’daki İngilizce dil kurslari son teknoloji ürünü olan akıllı öğretim teknolojilerini kullanarak, öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini en iyi seviyede geliştirecek modern öğretim metotlarıyla donatılmıştır ve okullarda öğrencinin konsantrasyonu ders boyunca aktif tutan nitelikli öğretmenler ders verirler. Avustralya dil okulu veya okulları bu anlamda çok iyi donanımlıdır.

Avustralya’da İngilizce dil eğitimi programları, Genel İngilizce, Yoğun ingilizce Akademik Amaçlı İngilizce, Bilgisayar, İşletme ve Uygulamalı Bilimler alanları için Özel Amaçlı İngilizce, Lise Hazırlık, Cambridge Certificate of Proficiency, IELTS ve TOEFL Kursları gibi uluslararası sınavlara yönelik de programlar yürütülmektedir. Genel İngilizce becerilerinin yanı sıra, İş İngilizcesi (hukuk, işletme, mühendislik, yöneticilik vb.), telaffuz, sinema, tiyatro, havacılık İngilizcesi vb. gibi dersler de verilmektedir.

Avustralya’da dil eğitimi alacak olan yabancı öğrencilerin katılabilecekleri dil eğitim programı en az haftada 25 saat olması gerek.

Avustralya Çalışma İzni

Avustralya öğrenci vizesi aldığınızda otomatik olarak çalışma izninede sahip olursunuz. Öğrenciler  yurt dışında dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışma iznine sahip olacağı için Avustralya tercihini ön planda tutmaktadırlar. Çalışanlara ödenen haftalık ücretler diğer ülkelere göre biraz daha yüksek olduğundan öğrencilerimiz okullarında uzun süre eğitim alabilmektedir. Ayrıca Avustralya’da eğitim gören evli öğrencilerimiz eşlerinede part-time çalışma izni alma hakkına sahiptirler.

Avrupa ve Amerika ile kıyaslandığında Avustralya’daki eğitim maliyeti oldukça makul kabul edilebilir. Bunun en büyük nedeni Avustralya dolarının değeri ve Avustralya’nın Türk öğrencilere verdiği yasal çalışma iznidir. Yasal çalışma izni haftalık 20, aylık 80 saattir. Aylık kazanacağınız para ile kira, cep harçlığı (bir öğrencinin aylık ortalama harcaması 1000 AU$,) gibi harcamalar karşılanabilir. Bu avantajlar göz önüne alındığında maliyet açısından Avustralya oldukça avantajlıdır.

Avustralya dil kursları, diğer kurslara göre kıyaslandığında, çalışma izni ve ekonomik yapısı avantajları itibari ile diğer ülkelere göre daha tercih edilebilir durumdadır. Ayrıca Avustralya dil okulu bu işte üstün nitelikli eğitmenler tarafından verildiğinden öncelikli tercih edilebilir niteliktedir.  Avustralya dil okulu fiyatları ve  ve Avustralya dil okulları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel gelişmeleri takip edebilmek için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Yurtdışı dil eğitimi anlamında diğer ülkeleri incelemek ve kıyaslamak için dil okullları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.