Akademi City.
Yurtdışı Eğitim Hizmetleri

Akademi Cit; yurtdışı eğitim alanında hizmet vermektedir.

100+

Kurs

3500+

Mezun

4500+

Kursiyer

# HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Akademi City; Yurtdışında yabancı dil eğitimi, özellikle İngilizce dil kursu almak isteyen öğrencilerimize başta İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya ve Malta olmak üzere pek çok dünya ülkesinde yurtdışı dil kursu organizasyonları konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Yurtdışı eğitim konusunda deneyimli 40’ı aşkın danışmanımız ve 5 şubemiz ile yurtdışı eğitim programları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soruyu yanıtlamak üzere sizi ofislerimizde ve telefonun ucunda bekliyoruz. Yurtdışı dil kursları danışmanlığının yanı sıra 3 – 17 yaş arasındaki çocuk ve genç öğrencilerimiz için yurtdışı yaz okulları ve yurtdışı aile yaz kampları ile ilgili bireysel ve grup turları düzenlemekteyiz.

Öğrencilerimiz yurtdışı yaz kamplarında eğlenceli bir yaz geçirirken aynı zamanda yabancı dillerini geliştirme ve farklı kültürlerle iç içe olma fırsatı yakalamaktadır. Yurtdışında Üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için lisans, master ve doktora düzeyinde yurtdışı üniversite yerleştirmesi yapabilmekteyiz. Sitemizde bulunan üniversite tercih robotu ile istediğiniz ülke ve bölüme göre üniversite bölümlerini arayabilir, başvuru, kabul şartlarını öğrenebilir, bölümlerin yıllık maliyetleri ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

Bu programların yanı sıra yurtdışında diploma programları ile alana yönelik diploma almak isteyen öğrencilerimize diploma ve yurtdışı sertifika programları sunmaktayız. Seçeceğiniz ülkenin en seçkin üniversiteleri bünyesinde verilen diploma ve sertifika programları ile seçtiğiniz alana yönelik yetkinliğinizi geliştirebilir ve bu konuda yurtdışı sertifika sahibi olabilirsiniz.

# YORUMLAR

Danışanlarımızın Yorumları

Yazmak için değil, Akademi City ile çalışmak isteyenlere faydalı olması için kendi deneyimimi abartısız yazıyorum. Akademi City sayesinde hayatım tamamen değişti. Oldukça profesyonel dil eğitimleri ve danışmanlıkları ile 4 ay gibi çok kısa bir sürede üniversite hazırlığımı tamamladım ve Amerika Birleşik Devletleri'nde birçok üniversiteden kabul ve burs aldım. Başta her şey imkansız gibi görünüyordu ama Akademi City bana hayallerimin o kadar da ulaşılamaz olmadığını gösterdi. Gerçekten ne yaptığını bilen, gelişmeye ve geliştirmeye aralıksız devam eden, dürüst ve bilgilendirici bu uzman kurumun yurtdışı ile ilgili verdiği hizmetleri herkese bütün samimiyetimle ve şiddetle öneriyorum. Tekrardan çok teşekkürler Akademi City

Ömer Boztepe

Akademi City ile Amerika vizesine başvurmak amacıyla tanıştım. Pandemi sürecinde, zaten karışık olan vize başvurusunu, Mustafa beyin yardımıyla çok rahat bir şekilde tamamladım. Mustafa bey alanında çok yetkin birisi. Başvurunun her aşamasını dikkatlice takip ettiği için size sadece gönderdiği evrakları doldurmak kalıyor. Sayesinde kısa sürede Amerika vizemi alabildim. Bir avukat olarak söyleyebilirim ki Akademi City işini profesyonel bir şekilde yapıyor.

Furkan Özgün

Cok iyi hizmetiniz ve sicakkanli karsilamaniz , benim icin en iyi dil okulunu ve ulkeyi bulmama yardimci olmaniz, evrak hazirlarken eksikliklerimi fark edip yardimci olmanizdan dolayi sizlere cok tesekkur ederim akademicity ailesi

Hüseyin Güzel