Kanada Dil Okulu

Kategori

Dil Okulları

Fiyat : $ 2,329.00

kanada dil okulu

Kanada Dil Okulu

Kanada dil okulu ile dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği başlıca ülkelerden biridir. Ülkede konuşulan ikinci anadil Fransızcadır. Bu durum Kanada’yı İngilizce öğrenmede tercih edilen ilk ülkelerden biri haline getirmiştir. Çünkü çoklu dil öğrenmek isteyenler için idealdir. Ayrıca dil eğitimi sonrasında üniversite ya da yüksek lisansa devam etme imkânı da vardır. Kariyerlerini akademik olarak desteklemek isteyen öğrenciler için çok idealdir. Kanada dil okulları, bu yönüyle  İngilizceyi anadili İngilizce olan bir ülkede öğrenmek isteyen öğrencilere birçok avantaj sunmaktadır.

Kanada’da İngilizce öğrenmek isteyenleri bir çok avantaj beklemektedir. Öncelikle ülke göçe açık bir ülke olduğundan farklı kültürler bir arada yaşamaktadır. Ülke halkı aynı zamanda farklı kültürlere karşı yabancı değildir. Bu yönüyle Kanada, yurtdışı eğitim konusunda tercih edilen öncelikli ülkelerin başında gelmektedir. Ayrıca dil eğitimi konusunda ekonomik olarak da diğer ülkelere nazaran daha uygundur. Dil eğitimi sonrasında sunmuş olduğu çalışma olanakları ve yüksek eğitimi tamamlama imkânları bulunmaktadır. Bu da, Kanada’yı ilk tercih edilen ülkeler arasına sokmaktadır.

Kanada’da İngilizce öğrenmenin bir diğer avantajı şudur. Amerikan sınav sistemi olan TOEFL ve İngiliz sınav sistemi olan IELTS sınav hazırlık kurslarının bir arada bulunabildiği bir ülke olmasıdır.

Kanada, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL ve IELTS sınav hazırlık kurslarının bulunduğu bir ülkedir. Ülkede Cambridge FCE ve CAE sınav hazırlık sınıfları bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’de hızla yükselmekte olan TESOL sertifika programlarının da yoğun olarak sunulduğu bir ülkedir.

Ülkenin başkenti Ottowa olmasına rağmen uluslararası öğrenci nüfusu yoğun olarak Toronto, Vancouver, Montreal ve Calgary’de toplanmıştır. Göçmenliğe çok açık bir ülke olmasından ve bu konuda titiz davranıldığından dolayı vize dosyasının da aynı titizlikle hazırlanması gerekmektedir.

Kanada’da bazı partner okullarımız;

  • Kaplan International
  • EC Dil Okulları
  • EMBASSY Dil Okulları
  • EUROCENTRES Dil Okulları
Kanada dil okulu fiyatları 2021 yılı için bir çok ülkeye göre ideal sayılabilecek seviyededir. Belki de ülke içerisinde aynı fiyatlarla dil eğitimi alabilecek durumda iken, ana dili ingilizce olan bir ülkede uygun fiyat ile bu imkanı yakalamak mümkündür. Yaklaşık olarak 2329 $ seviyedindedir.
 
Danışmanlığını yaptığımız öğrencilerimize, kanada dil okulu vizesi için genel başvuruları yapmakta tüm destek ve birikimimizi ortaya koyuyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz vizelerini alırken vermiş olduğumuz uzman eğitim danışmanlığı sayesinde hiçbir zorluk yaşamıyorlar.
 
Akademi City olarak; Kanada yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda uzman kadromuz ve 30 yılı aşan tecrübemiz ile dil okulu vizesi almanızda gerekli başvuruları sizler için yapıyoruz. Vize için gerekli olan işlemleri titizlikle hazırlıyoruz.
 
Zaman zaman bu konularda yaşadığımız tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen instagram sayfamızı takip edin.
 
Yurtdışı dil eğitimi danışmanlığı hakkında diğer ülkeler için bilgi almak isterseniz dil okulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.